​Brad Pitt thotë se ndarja nga Angelina ka qenë një vdekje për të

Published on 04-05-2017

Aktori i njohur Brad Pitt ka folur për herë të parë pas ndarjes së të tij, në një intervistë ku ka treguar se si është ndjerë kur është ndarë nga ish bashkëshortja e tij për një kohë të gjatë Angelina Jolie.

Brad Pitt është vlerësuar se ka humbur shumë peshë kohëve të fundit, një gjë e cila tashmë po komentohet nga të gjithë. Si duket kjo ka qenë rezultat i problemeve të cilat i ka përjetuar kohëve të fundit në jetën e tij private.

Aktori është thënë se ka pasur edhe problem me pije, me ndihmën e së cilës ka tentuar të harrojë problemet martesore dhe realitetin e hidhur me të cilin është duke u ballafaquar tash e një kohë.

Brad Pitt ka thënë se për një kohë ishte shndërruar në një priofesionist kur ishte fjala për të pirë. Mirëpo tash ka vendosur që ta eliminojë këtë varësi duke tentuar t’i rikthehet normalitetit.

Enjoyed this video?
brad-pitt-1-e1493847669758-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"