Published on 20-09-2017

Rreth një vit më parë aktorja e humorit Rudina Dembacaj kurorëzoi dashurinë e saj me Aleksin në martesë.Në dasmën e saj ajo mori një surprizë shumë të bukur, pjesëmarrjen e Jozefina Topallit, të cilën aktorja e kishte imituar për vite me radhë.

E ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” Rudina ka qenë së bashku me Saimir Kodrën, ku ky i fundit e ka ngacmuar duke e pyetur se sa lekë i hodhi ish-kryetarja e parlamentit në dasmë.Ja dialogu mes tyre:

Saimiri: Sa pare të hodhi Jozefinë në dasmë?
Rudina: Sa të jetë qeveria Rama s’ka pare, Sa t’jetë Edvin Rama në krye na kena me vujt për bukë. Saimir t’i tallësh se ke fitu në kohën e Berishës dhe gatuan aty të tana të mirat, po ke me e pa tani, karkaleci do të dal në ballë.
Saimiri: Në kohën e Berishës pra sa të solli?
Rudina: Nuk u martova në kohën e Berishës…

Enjoyed this video?
IMG_2333-1024x683
"No Thanks. Please Close This Box!"