A e dini se kush është kjo vajzë? (Foto)

Published on 13-07-2017

Meryem Uzerli është njëra ndër aktoret më të njohura turke.
Aktorja e bukur ishte bërë e njohur edhe në Kosovë me rolin e saj si sulltanesha “Hyrem”, në serialin “Sulltani”.

Jeta e tyre gjithmonë është në fokus të medive dhe fansave të tyre.

Së fundmi “Hyrem”, ka postuar një fotografi kur ishte në moshë të re në profilin e saj në Instagram.

Nga kjo mund të shihni se ajo ka qenë një vajzë shumë e ëmbël edhe kur ishte e vogël.

Vetëm se tani ajo tani është bionde./Gazeta Express/hyrem_1499940679-9941945 (1)hyrem1_1499940800-3849474

Enjoyed this video?
hyrem2_1499940902-2537474
"No Thanks. Please Close This Box!"