A është kjo bukuroshe shqiptarja më seksi? (Foto)

Published on 28-06-2017

Ajo e përshkruan veten si artiste, muzikante dhe modele. Por, emër i njohur ndër shqiptarët është bërë më shumë falë profesionit të fundit.
Oriola Marashi, 21-vjeçare, nga Shqipëria, është femër shumë e bukur, me trup jashtëzakonisht seksi.
Bukuroshja zeshkane shfaqet mahnitëse në çdo fotografi që publikon në rrjetet sociale, ku popullariteti i saj po rritet çdo ditë, shkruan Gazeta Express.
Pavarësisht se a paraqitet me fustane, me xhinse, me veshje të brendshme apo me bikini, ajo të trullos njësoj me bukurinë e saj.
A është Oriola shqiptarja me trupin më seksi aktualisht? Vlerësojeni vetë! /Express/
x1_1498587778-7460987

x4_1498587778-9665463

x5_1498587778-6183152

x8_1498587779-6727225

x9_1498587779-6251490

x11_1498587779-281636

x12_1498587779-5923820

x14_1498587779-402018

Enjoyed this video?
x7_1498587778-2126877
"No Thanks. Please Close This Box!"