Abidal këshillon Mbappen: Zgjedhe Barçën para Realit

Published on 28-06-2017

Eric Abidal i ka kërkuar talentit Kylian Mbappe që të qëndroj te AS Monaco edhe në sezonin e ardhshëm, por nësë vendos largimin duhet ta zgjedh Barcelonën para Real Madridit.

Ish-mbrojtësi i Barcelonës dhe Monacos është i vetëdijshëm për ofertat në drejtim të Mbappe që vijnë nga Real Madridi, Manchester City dhe Arsenali.

Enjoyed this video?
mbappe-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"