Adelina me lëvizje përvëluese në klip, bëhet ‘horë’ (Foto/Video)

Published on 08-05-2017

Këngëtarja Adelina Tahiri sapo ka publikuar këngën e re.

Ky projekt muzikor mban titullin ‘Dale kadale’ por jo të gjithve u ka pëlqyer, shkruan lajmi.net

Menjëherë pas publikimit në Instagram ajo ka marrë kritika të ashpra për zhveshjen dhe lëvizjet e saj provokative ku e kanë quajtur ‘porno stare’.

Ka pasur edhe të atillë që ia kanë pëlqyer këngën por edhe disa i kanë thënë se kënga nuk u ka pëlqyer vetëm klipi./Lajmi.net/ 

adelinaa

Enjoyed this video?
ADELINA-650x358
"No Thanks. Please Close This Box!"