Adelina Tahiri ju lë pa frymë më këtë FOTO

Published on 24-07-2017

Këngëtarja Adelina Tahiri tash e sa ditë ndodhet për pushime.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi tejet seksi.

Me bikini dhe ma grim, ajo ka shfaqur fytyrën e saj natyrale.
auto_Adelina_Tahiri_sexy_gjoksi1500837969

Enjoyed this video?
auto_adelina_tahiri1500837967
"No Thanks. Please Close This Box!"