Afrona publikon foto intime me Bleron (Foto)

Published on 07-07-2017

Ata janë njëri ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë.

Bëhet fjalë për dyshen e njohur këngëtarin Blero dhe të dashurën e tij modelen Afrona Dika, transmeton Gazeta Express.

Ani pse ndonjëherë Blero e Afrona janë larg njëri-tjetrit, ata gjithmonë e shprehin dashurinë e tyre.

Një ditë më parë është shënuar Ditë Ndërkombëtare e Puthjes.

Këtë ditë duket se e kanë shënuar edhe Blero e Afrona.

Është kjo Afrona e cila në profilin e saj në Instastory ka postuar një fotografi teksa shihet duke u puthur me Bleron.

“Dita Ndërkombëtare e Puthjes”, kishte shkruar Afrona. afrona_1499429095-2656962

Enjoyed this video?
blero-afron-1462546913-6174099_1499429136-7493438
"No Thanks. Please Close This Box!"