Agnesa bëhet “zonjë në të kuqe” (Foto)

Published on 01-08-2017

Agnesa Vuthaj ka zgjedhur që mos të sjell foto me bikine nga plazhet
Në vend të kësaj ajo ka zgjedhur që të jetë elegante.
E tillë është paraqitur në fotot e fundit që ka postuar nëpër rrjetet sociale.
Madje, Agnesa në këto foto është paraqitur si një “zonjë në të kuqe” ku ka pozuar në një pallat të rregulluar mirë.
Agnesa vazhdon të jetë njëra prej femrave me një jetë private pa përfolje nëpër media.
Ajo madje në shumë intervista të saj thotë se është e padashuruar dhe se nuk ka të dashur, edhe pse kjo është një pyetje e ndaluar nga mediat për disa bukuroshe shqiptare, në të cilin rreth përfshihet edhe Agnesa. /GazetaExpress/
aa1

Enjoyed this video?
agnesa
"No Thanks. Please Close This Box!"