AHMETI DHE SELA MYSAFIRË TE ZAEVIT, QEVERIA E RE ÇËSHTJE ORËSH

Published on 26-05-2017

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dhe ai i LR PDSH-së, Ziadin Sela, po zhvillojnë takim me të parin e LSDM-se, Zoran Zaev. Krerët e këtyre opsioneve politike po finalizojnë marrëveshjen për programin qeverisës, si dhe për emrat e ministrave të ardhshëm.

Enjoyed this video?
qeveriaRm
"No Thanks. Please Close This Box!"