Albatriti e ka ditëlindjen, Merita vjen me një urim të veçant! (Foto)

Published on 05-08-2017

Këngëtari Albatrit Muçiqi sot ka një ditë të veçantë, ngase ai feston ditëlindjen.

Në orët e para të ditës së sotme, këngëtari mori urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat e tij, shkruan lajmi.

Por, urimi më i veçantë padyshim që i erdhi nga nëna e tij, Merita Muçiqi e cila e uroi përmes llogarisë së saj në Instagram.

“Urime ditelindjen zemra ime, paq shendet dhe lumturi gjithe jeten, te dua shume @albatritmuqiqi” ka shkruar Merita sipër fotos me Albatritin.

maa

Enjoyed this video?
albatriti
"No Thanks. Please Close This Box!"