Albin Kurti del në fushatë me bashkëshorten norvegjeze (FOTO)

Published on 25-05-2017

Politikanët kosovarë jo shumë shpesh shihen nëpër tubime dhe paraqitje publike të ndryshme së bashku me bashkëshortet e tyre, ashtu si ndodh nëpër vendet përëndimore.

E rrallë herë e kemi parë edhe kandidatin për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosja, Albin Kurtin nën shoqërinë e bashkëshortes së tij, njofton Klan Kosova.

Por një gjë e tillë ka ndodhur sot pak ditë para se të nisë zyrtarisht edhe fushata zgjedhore për zgjedhjet e 11 qershorit në një organizim të Lëvizjes Vetëvendoje ku janë prezantuar prioritetet e kësaj partie.

Nën shoqërinë e bashkëshortes së tij është parë edhe kreu i kësaj partie, Visar Ymeri që poashtu jo shpesh herë është parë nën shoqërinë e saj.

Enjoyed this video?
albin-kurti1488905313-1_1495707819-6568920
"No Thanks. Please Close This Box!"