Alioski në ekipin ideal të javës së 26-të në Zvicër

Published on 04-04-2017

Alioski në ekipin ideal të javës së 26-të në Zvicër

Ezgjan Alioski është gjendur në ekipin ideal të javës së 26-të në Superligën e Zvicrës. Reprezentuesi I Maqedonisë me dy asiste në fitoren e Luganos ndaj Luzernit ishte ndër më të merituarit për rrëmbimin e tre pikëve të rëndësishme për dalje në Europë.

Lugano për momentin ka 31 pikë dhe renditet në vendin e gjashtë. Në javën e ardhshme do të luajnë me Sionin e vendit të tretë./lajm

120892-alioski-megju-idealnite-za-ova-kolo-vo-shvajcarija

 

Enjoyed this video?
Alioski në ekipin ideal të javës së 26-të në Zvicër
"No Thanks. Please Close This Box!"