Ambra thotë për Elsamedin gay…por nuk do ta besoni si ja kthen ai!

Published on 19-07-2017

Vijon lufta virtuale mes ish-banorëve të Big Brother të cilët u futën çift në këtë reality show duket se nuk ka fund.
Pas intervistës së saj më të fundit ku Ambra u shpreh se Elsamedi mund të ishte gay, përmes një statusi të gjatë ai i ka kthyer përgjigje duke u shprehur se ajo ka nevojë të zhvirgjërohet.

Statusi i plotë i Elsamedit:

O AMBRA TANI ME GRA T’MARTUME APO GAY SE LE NAM LEXO ME POSHT GJITHSESI #Ambra e Dashur!!! Une jam një nga gjykuesit me te medhej te ketij komuniteti ne Fakt , dhe i kam urryer gjithmone , e kupton qe Niveli jot prej femije te dhastur po mundohesh te bejsh gjithçka për te prishur imazhin tim? Po Realisht o zemer prej 14 vjeç kam qen i rrethuar me femra te mira te bukura dhe jo te martuara siç ke then ti, dhe jam çdo dite me nga 1 me te mire se tjera.

#Ambra #Dashuria Jote eshte per Femra ma ke than vet ti kete , e dyta kur erdhe ne post bigbrother erdhe pas nja 4 ditesh tek Shpia e Keit dhe sigurisht kei nje femer shum e zgjuar (tkishte mesuar mire te shprehesh.

Nuk e di sesi mund te jesh ne kete Nivel,

Je Fundi i listes jo per krah meje por je fundi i listet për çdo gja ne jete , kam shum Respekt per Femra por ti smeriton respekt sepse nuk din te Respektosh Veten … Une jam Rrit me pune dhe njerez me autoritet dhe me nje nivel ndryshe qe i kam pasur rreth vetes , ndersa ti ke qene gjithmone indivit perdorimi nga te tjeret … je Akoma e Virgjer prandaj ste kam ofruar me shum … ik zhvirgjerohu qe te mesosh nga jeta pak me shum, meqen se une se bera dot sepse per mua ishe thjesht 1 Shoqe e asajt kohe me 2 takime , gjithsesi ke qene pjes e ledhatime puthjeve dhe kervatit tim zemra … Lamtumire dhe Tani Shkruaj gjerat e tjera./Gazeta Express/

Enjoyed this video?
dd_1500461852-3219382
"No Thanks. Please Close This Box!"