Anxhela Peristeri do të hiqte fustanin në koncert, por nuk kishte veshur…(Video)

Published on 11-07-2017

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka realizuar gjatë ditës së djeshme një koncert në qytetin e Bilishtit.
Ajo ka publikuar një video në rrjete sociale nga ky koncert në të cilën ka treguar atmosferën e krijuar. Gjithashtu krahas videos ajo ka shkruar se mund të hiqte dhe fustanin, por nuk kishte veshur rroba banjo.

“Ehhhhhh kepucet i hoqa,floket i mblodha,vetem fustanin nuk hiqja dot se kisha harruar te vishja rrobabanjot.Flm Bilishti per suportin e madh,”-përfundon postimi i Peristerit./Gazeta Express/

Enjoyed this video?
an_1499764418-4529692
"No Thanks. Please Close This Box!"