Arbana Osmani ka dy fjalë për Olta Gixharin, reagimi i aktores do ju habisë (Foto)

Published on 14-07-2017

Aktorja Olta Gixhari dhe moderatori Isli Islami, janë thirrur në Kosovë për të qenë partnerë në prezantim festivalit ‘Pri Fest’.

Olta ka publikuar në Instagramin e saj një video teksa zbret nga shkallët e sallës së festivalit. Këto pamje kanë tërhequr vëmendjen e moderatores Arbana Osmani.

Vajzat sexy të ekranit kanë bërë një mini dialog me komentet e tyre.

“Aty më prit” – ka thënë Arbana ndërsa  Olta ja ka kthyer: “Mos vono se helbete nëpër shkallë jam!” duke nënkuptuar se mund të rrëzohet.

“O për atë punë nuk të lë njëri ty me ra në tokë…” – duke nënkuptuar se Olta është mjaft e kërkuar de se mund të shfaqet dikush pranë saj në çdo rast rreziku.

Por përgjigjia e Oltës ka lënë pa fjalë, duke lënë të kuptohet se ajo nuk është aq e lakmuar sa të gjithë mendojnë. ‘Kot paragjykone’-mbyll Olta këtë ‘hidh e prit’ mes tyre. screenshot-9_1500026688-680027

Enjoyed this video?
screenshot-18_1500026728-5431244
"No Thanks. Please Close This Box!"