Ariana i përshtatet vjeshtës, shumë me stil në këtë imazh

Published on 16-10-2017
Një person shumë i komentuar në mediet rozë është edhe bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana.

Ajo është bërë shumë e pranishme në medie prej kohës kur u bë publik lajmi që është bashkë me Ermalin, shkruan lajmi.net.

Ariana është goxha aktive në rrjete sociale ku publikon imazhe të ndryshme si të saj ashtu edhe të Ermalit dhe fëmijëve.

Ajo njihet për stil, gjë të cilën e dëshmon shumë herë siç ka bërë edhe në fotografinë e fundit në të cilën mori shumë komplimente për dukjen.

E veshur me fund të shkurtër dhe një bluzë të gjatë, Ariana i ishte përshtatur sezonës së vjeshtës me këtë veshje dhe njëkohësisht dukej shumë atraktive. /Lajmi.net/

Enjoyed this video?
ariana-fejzullahu-650x358
"No Thanks. Please Close This Box!"