“Asu” e refuzoi dashurinë e saj, shoqja e kërcënon me video porno

Published on 23-11-2017

Zhvillime të reja vijnë nga seanca gjyqësore që aktorja dhe “Miss Turqia 2011”, Melisa Asli Pamuk, i ka hapur ish-shoqes së saj të ngushtë Elif Atba?.

Sipas “Hurriyet”, aktorja kishte ndërprerë miqësinë me solisten Atbas, pasi ajo i kishte shprehur dashurinë. Pas refuzimit, Pamuk pretendoi se ajo e kishte kërcënuar: “Kam video pornografike, të turpëroj”.

Aktroja e njohur në Shqipëri për rolin e Aishes në serialin “Kurt Sejiti dhe Sura” dhe të Asu në serilian “Dashuri pafund” e ka hedhur në gjyq ish-shoqen e saj. Në këtë kohë pretendohet se është përfshirë edhe Yasin Duman, shok i Elif Atba?, i cili ka kërcënuar aktoren me “fund të keq” nëse nuk tërhiqte padinë.

Por sipas medias turke, gjykata nuk i ka dhënë të drejtë aktores në akuzat e saj, për arsye se nuk ka arritur t’i provojë pretendimet për kërcënime nga Atbas dhe Duman, transmeton tvklan.
Pas vendimit të gjykatës, aktroja nuk ka bërë të ditur nëse do të vazhdojë betejën e saj ligjore kundër “shoqes që u dashurua me të”

Enjoyed this video?
asu_1511443475-8012500
"No Thanks. Please Close This Box!"