Aurela Gaçe performon para publikut me duvak (Foto)

Published on 26-10-2017

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe vazhdon të jetë shumë e pëlqyer dhe e kërkuar nga publiku.
Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj dhe aktivitetet muzikore.
Së fundmi, Gaçe ka publikuar InstaStory disa fotografi nga koncerti i saj më i fundit, ku duket të ketë qenë mjaft i suksesshëm.

E veçanta e performancës së mbrëmshme duket të ketë qenë fakti që këngëtarja ka performuar me duvak para fansave të saj.
Ajo duket të ketë kënduar këngën “Fustani”, të cilën ajo e publikoi këtë vit dhe u pëlqye shumë nga publiku. /Telegrafi/

D74CA884-961E-4FC3-98EB-7723FC9C927C

Enjoyed this video?
98081121-39E6-4546-BBF6-AE36F64319AA
"No Thanks. Please Close This Box!"