Baboo Darabuka vijnë me shumë ritëm në klipin e ri (Video)

Published on 03-08-2017

Baboo Darabuka sapo ka realizuar projektin e tyre më të ri.
“Po të pres” mban titullin kënga, e cila është bashkëpunim me Endrit Ademin dhe për publikun erdhi e realizuar me videoklip.
Teksti dhe muzika janë të Bleros ndërsa orkestrimi nga Florent Boshnjaku.
Kujtojmë se Baboo Darabuka janë të parët që në skenën tonë sollën një grup të tillë për t’u krijuar disa të tjerë që sot funksionojnë në treg dhe është lloj i muzikës që pëlqehet mjaft shumë.

Enjoyed this video?
darabuka
"No Thanks. Please Close This Box!"