Bardhi:Kam dëshirë të vazhdoj me gola, kënaqësi të luash në La Liga (VIDEO)04:04

  • 8,268 views
Published on 29-08-2017

Enis Bardhi do të jetë një prej lojtarëve kryesor të trajnerit Igor Angelovski për ndeshjet eliminatore kundër Izraelit dhe Shqipërisë, 2 respektivisht 5 shtator 2017. Futbollisti i Levantes është në formë të jashtëzakonshme dhe pret që të vazhdoj me paraqitje të mira edhe në fanellën e Maqedonisë. Ai fillimisht është i koncentruar për takimin me Izraelin, pastaj do të mendoj pëer Shqipërinë. Ndeshjen me Shqipërinë e përshkruan si emocionuese. Bardhi ka dëshirë të vazhdoj edhe me gola. Kënaqësi të luash në La Liga. /LajmTV

Enjoyed this video?
Enis Bardhi LajmTV
"No Thanks. Please Close This Box!"