Basha: Jemi të bindur në fitoren tonë. Tani numëruesit e komisionerët të garantojnë rezultatin

Published on 25-06-2017

Kreu i opozitës Lulzim Basha është shprehur i sigurtë mbi fitoren e Partisë Demokratike në zgjedhjet e përgjithshme.
Ai tha se shqiptarët sot kanë votuar për ndryshimin, ndërsa ju ka bërë apel numëruesve dhe komisionerëve që të garantojnë vullnetin e qytetarëve shqiptarë. ‘Shqiptarët kanë bërë sakrificë të madhe, kanë votuar në një ditë feste fetare dhe temperatura të lartë.
Ju takon numëruesve dhe komisionerëve që të garantojnë vullnetin e shqiptarëve. Unë jam shumë optimist për rezultatin tonë dhe për fitore’, deklaroi Basha

Enjoyed this video?
auto_lulzim_basha5shtator1494962936
"No Thanks. Please Close This Box!"