Beatrix Ramosaj bëhet pjesë e OTR?

Published on 25-07-2017

Përflitet se ajo do të zëvendësojë Encën në grupin OTR.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj gjithmonë shihet seksi dhe në formë. Ajo ka publikuar këngën e saj më të fundit “Pa ndjenjë” dhe po shijon sukseset e kësaj kënge.

Së fundmi ajo është renditur e para në një klasifikim muzikor dhe një ndër pjesëtarët e grupit OTR dhe krahu i djathtë i Noizyt, Varrosi duket se po e mbështet tej mase.

Ai ka publikuar në Insta Story foton me poshtë ku ju tregon të gjithëve se Beatrix është e para në këtë klasifikim.

Duket se Beatrix Ramosaj është afër kontratës me ‘labelin’ OTR. auto_bearix-11500963406

Enjoyed this video?
auto_Beatrix_ramosaj31496165859
"No Thanks. Please Close This Box!"