Befason Bleona, ‘jep’ prindërit me qera

Published on 07-10-2017
Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti shpeshherë di të befasojë të gjithë me deklaratat e saj në rrjete sociale.

E njësoj ka vepruar edhe së fundi, duke shpërndarë një foto bashkë me prindërit e saj, për të cilët tha diçka që nuk pritej, shkruan lajmi.net.

“Jepen me qera”, ka shkruar Bleona ngjit me fotografinë në të cilën shfaqet me nënën e babain e saj.

Ndërsa, pas saj pasoi fotoja tjetër në të cilën thotë se nëna u “shit” dhe e bleu vetë ajo, kurse babain ende “është” në ankand. /Lajmi.net/

Enjoyed this video?
ffffffff-650x358
"No Thanks. Please Close This Box!"