Bella Hadid flet për herë të parë pas ndarjes nga The Weekend

Published on 08-05-2017

Nuk është e lehtë të shikosh ish-in tënd duke ecur me dikë tjetër, por marrëdhënia e  The Weewkend me Selena-n është jashtëzakonisht e çuditshme, pasi ajo është shoqe me motrën e Bella-s, Gigi Hadid. Pra, si po ia del Bella me gjithë këtë?

Shumë mirë, në të vërtetë.

‘Është sikur më në fund jam në pikën, ku mund të mendoj vetëm për atë që dua të bëj dhe për vendet ku dua të shkoj. Dua të jem sa më e pavarur që të jetë e mundur dhe të shqetësohem për veten sesa për ndonjë tjetër”, thotë Bella.

Bella Hadid dhe The Weeknd kanë qenë në një lidhje për disa muaj,  para se reperi kanadez të  niste një histori me këngëtaren amerikane Selena Gomez.

Enjoyed this video?
auto_hbz-bella-hadid-weeknd-jpg-14941852561494231186
"No Thanks. Please Close This Box!"