Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj para se të njiheshin

Published on 22-05-2019

Një nga çiftet më të komentuara dhe më të pëlqyera shqiptare është Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj.

Dyshja që tashmë gëzojnë epitetin e të qenurit prind, nuk hezitojnë asnjëhera të shfaqin dashurinë e dedikime personale për njëri-tjetrin edhe përmes postimeve në rrjete sociale.

 

 

 

Është aktori ai që së fundmi ka publikuar një fotografi, ku ka bashkuar dy imazhe të fëmijrisë të tij dhe të bashkëshortes së tij kur ata ishin fëmijë, teksa ka shkruar: Pak para se te njiheshim me njeri tjetrin!/Indeksonline/

Enjoyed this video?
auto_bes_kallaku_Xhensila_Myrtezaj1498065998
"No Thanks. Please Close This Box!"