Bes Kallaku nuk është i vetmi, një tjetër aktor i ‘Portokalli’ martohet (Foto)

Published on 01-08-2017

Aktorët e ‘Portokalli’ kanë vendosur të martohen.
Bes Kallaku nuk është i vetmi që do të martohet në shtator.
Irgen Çela, aktori i njohur me shumë role n spektaklin e humorit do të bëhet dhëndër. Dhe sekretin e ka zbuluar Xhemi Shehu.
“Me një tjetër dhëndër të ardhshëm…”-shkruan Xhemi krah fotos me Irgenin.
b1

b2

Enjoyed this video?
bes
"No Thanks. Please Close This Box!"