Bexheti: Shkëndija do ta fitoj Vardarin, sepse i ka “Ballistët” (Video)32:08

  • 921 views
Published on 22-10-2016

Kryetari i KF Shkëndija, Abdulmenaf Bexheti ka dhënë një intervistë për “Lajm Tv online”, ku në theks të veçant ka qenë derbi dhe pritjet kundër Vardarit të dielën në Tetovë. Ai ka thënë se Ballistët në këtë ndeshje do të jenë lojtari i 12-të i Shkëndijës. Gjatë intervistës ai ka zbuluar edhe risi të shumta që kanë ndodhur ditëve të fundit në klubin e tyre….

Enjoyed this video?
ecolog
"No Thanks. Please Close This Box!"