Big Mama nuk ndalet, në fustan të bardhë shfaq linjat seksi

Published on 16-11-2017

Këngëtarja e njohur Big Mama çdo ditë e më shumë po befason fasnat e saj.

Këngëtarja simpatike e estradës që kur ka realizuar operacionin e saj për zvogëlimin e lukthit, ka marrë gjithë vëmendjen e publikuar dhe medieve rozë, transmeton Gazeta Express.

Që nga ajo kohë e deri më tash, Bigu ka bërë linjat tejet seksi për të cilat ajo tashmë po merr komente të shumta pozitive.

Së fundmi Bigu është shfaqur me një fustan të gjatë e të bardhë, ku thjesht duket e mrekullueshme.

Kujtojmë se Bigu ditë më parë kishte deklaruar se i ka dhënë fund lidhjes së saj. “E provova por nuk shkoi edhe kaq”, kishte thënë ajo./Gazeta Express/

 

Enjoyed this video?
biguuu_1510829399-5429160
"No Thanks. Please Close This Box!"