Bleona i tregon Ganiut se çfarë ka humbur, publikon foto NUDO siç e ka bërë nëna

Published on 18-07-2017

Bleona Qereti është e njohur për bëmat e saj, besojmë se të gjithë e mbani mend daljen e saj me fustanin rrjetë, apo kriteret që duhet të kishte një burrë për t’u martuar me të, apo edhe daljen e saj nudo në mes të plazhit.
Një gjë të tillë Bleona e ka bërë sërish sepse ka pozuar duke mos pasur asgjë në trup, përveç këpucëve. Këngëtarja ka treguar se format e saj fizike janë mjaft mirë dhe ka treguar edhe një herë se nuk ka komplekse.
Kohët e fundit Bleona ka shfaqur shenja nostalgjie për ish- bashkëshortin e saj, Gani Bardha, ndaj edhe mund të thuhet se ajo po i tregon atij se çfarë ka humbur. KLIKONI POSHTE per ta pare Bleonen NUDO

bleona

Enjoyed this video?
auto_auto_bleona_qereti1460751312-650x3581500282231
"No Thanks. Please Close This Box!"