Blero bëhet romantik, kështu e uron Afronën për ditëlindje (Foto)

Published on 09-08-2017

Sot është një ditë shumë e rëndësishme për Bleron.

Kjo pasi që e dashura e tij Afrona Dika feston ditëlindjen, transmeton Gazeta Express.

E në këtë ditë të veçantë për Afronën, nuk ka si të mungojë një urim special nga Blero.

Ai në profilin e tij në Instastory ka postuar një fotografi ku shihet së bashku me Afronën dhe duke bërë urimin më të bukur.

“Të dëshiroj 125 vite lumturi dashuria ime. Dua të plakem me ty @afronadika Te dua”, ishte mbishkrimi që kishte lënë Blero.

“P.s neser na pret nje dit shume e vecant”, kishte shkruar më tej Blero.

b11

Enjoyed this video?
blero
"No Thanks. Please Close This Box!"