Blero ia poston këtë foto seksi Afronës (Foto)

Published on 30-06-2017

Ata janë njëri ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë. Bëhet fjalë për dyshen këngëtarin e njohur Blero dhe të dashurën e tij modelen dhe blogeren Afrona Dika, transmeton Gazeta Express.
Blero e Afrona çdo ditë e më shumë po e dëshmojnë për fansat se sa shumë janë të dashuruar me njëri-tjetrin.
Madje kur janë larg njëri-tjetrit ata e ndiejnë mungesën. Të paktën kështu shprehen përmes fotografive që ata postojnë në rrjetet sociale. E tani që janë përsëri së bashku në Prishtinë, Blero e Afrona po po shijojnë këto ditë të nxehta së bashku.
Ata sot kanë shkuar në pishinë.
Ndërsa Afrona shihet në pishinë, Blero ia poston këtë foto tejet seksi Afronës. “Livin’ La Vida Loca with my baby”, kishte shkruar Blero.
blero1_1498829875-7596406

Enjoyed this video?
bleo-afrona-640x358_1498829935-8705675
"No Thanks. Please Close This Box!"