Blerona e Mihrija zhvishen në bikini para Naimit (Foto)

Published on 09-06-2017

Të tre janë shumë të njohur për publikun.

Madje ata shumë shpesh edhe mund t’i shihni së bashku, transmeton Gazeta Express.

Bëhet fjalë për çiftin e njohur këngëtarët Naim Abazi e Mihrije Braha si dhe moderatoren Blerona Zeqiri.

Blerona pak minuta më parë në profilin e saj në Instastory ka postua një fotografi ku shihet së bashku me Naimin e Mikin.

Ndërkohë, Blerona e Mihrija shihen në bikini.

Nuk dihet nëse ata janë duke shijuar pushimet së bashku, apo bëhet fjalë për ndonjë xhirim të emisionit.

Ndryshe Mihrija pak kohë më parë kishte publikuar projektin e saj të fundit “Si cigaren e fundit më fike”.

Enjoyed this video?
blerona-miki_1497015701-3800606
"No Thanks. Please Close This Box!"