Boksieri nga Kosova që nokautonte serbët, me te fejuarën e tij dhe tatuazhin e figurës kombëtare

Published on 25-07-2017

Boksierët shqiptarë përgatiten për beteja të reja, ndër ta edhe Petrit Mazrekaj, që bokson në kategorinë sipër të mesme në versionin WBC.

Ai ka bërë një foto në një njërën nga bregdetet shqiptare, ku shihet me të fejuarën e tij, Liridona Mushkolaj dhe me tatuazhin  në krah të figurës së Skënderbeut. Në fakt, ky tatuazh i tmerron serbët, madje këtë përvojë e ka Mazrekaj edhe kohën kur boksonte në qytetet e Serbisë. Mazrekaj njihet si boksieri që nokautonte serbët.

Enjoyed this video?
auto_20258175_1565716446792903_4677499300191356213_n1500983545
"No Thanks. Please Close This Box!"