Burrat patën konflikt: Kim Kardashian e Beyonce takohen për të parën herë, shiheni çfarë ndodhi!

Published on 19-11-2017

Kim Kardashian dhe Byonce, janë përballë me njëra tjetrën në dasmën e mikes së tyre të përbashkët Serena Williams, për të parën herë që kur bashkëshortët e tyre, Kanye West dhe Jay Z, u përfshinë në një konflikt.

Kim 37 vjeçare dhe diva e muzikës 36 vjeçarja Beyonce, janë parë duke qëndruar pranë njëra tjetrës në dasmën e teniseres Williams me milionerin Alexis Ohanian.

Madje, burime nga dasma më e famshme e vitit, kanë thënë për The Sun se ato të dyja janë parë edhe duke porositur shampanjë bashkë, për të festuar për çiftin e ri. /Prive.al

Enjoyed this video?
Beyonce
"No Thanks. Please Close This Box!"