Morena pranë fëmijëve në Shqipëri: Nuk kam qarë kaq shumë që kur më vdiq...

Morena Taraku me fjalë prekëse pranë fëmijëve në Shqipëri. Këngëtarja e njohur Morena Taraku është nisur drejt Shqipërisë për t’i qëndruar sa më pranë e...

“Të dua Shqipëri”, Bebe publikon imazhet nga vizita e saj dy ditore

Bebe Rexha ka publikuar foto nga vizita e saj e shkurtër në Shqipëri. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, më 2 dhjetor ka vizituar...

Anna Oxa, me mesazh të fuqishëm në Kënga Magjike

Anna Oxa ka performuar në skenën e festivalit “Kënga Magjike”. Këngëtarja italiane me origjinë shqiptare, Ilirana Hoxha, e njohur ndërkombëtarisht si Anna Oxa, ka performuar...

Morena, premton ndërtimin e një shtëpie në Shqipëri

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku duket se është prekur tej mase gjatë vizitës së saj në Shqipëri Ajo dje ateroi në aeroportin “Nëna Terezë” në...

Opinione