Capital T ndan pak nga kënga e re

Capital T nuk ka ndërmend të ndaloj së sjelli risi në skenën muzikore, nuk ka ende një javë nga publikimi i ‘600ps’ por këngëtari...

Sot iu dha lamtumira e fundit aktorit Xhevdet Ferri

Sot i është dhënë lamtumira e fundit aktorit të mirënjohur shqiptar Xhevdet Ferri. Ai ndërroi jetë mbrëmë në moshën 59- vjeçare pas një sëmundjeje të...

Arbenita injoron videon, tani përkrah Feron duke ia publikuar këngën

Në mediat rozë është duke bërë bujë videoja ku Arbenita shihet duke u puthur me një mashkull, dhe si duket ajo ende nuk është...

Çfarë skandali! Prokurori kosovar takohet me reperin që u shfaq në foto me 5...

Kryesuesi i Këshillit Prokurorial të Kosovës, Bahri Hyseni, ka pritur sonte në zyrën e tij reperin Mozzik. Takimi ka ndodhur pikërisht në natën kur...

Teuta Krasniqi publikon momente intime me Adonisin

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi së bashku me familja kanë shkuar në Brezovicë për disa ditë pushimi. Teuta dhe Adonisi janë një çift mjaft i...

Pa paralajmëruar, Eminem publikon albumin e tij të ri, “Music to be murdered by”

Në orët e para të mëngjesit, Eminem ka publikuar albumin e 11 në karrierën e tij. Reperi Eminem ka nxjerrë në treg albumin e tij...

Fero do të çmendet nga kjo video e Arbenitës duke u puthur me një...

Pak muaj më parë çifti i njohur Arbenita-Fero janë ndarë. Por mbrëmë Arbenita postoi një fotografi krahas Feros, me të cilën na bën me dije...

Aktori turk pranon se është me origjinë shqiptare

Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë. Një postim...

Morena bën tatuazh portretin e personit më të dashur për të

Morena ka gdhendur në trup një tatuazh të ri. Morena Taraku ka realizuar një tatuazh të ri, e që është portreti i babait të saj,...

“Faleminderit që më ndryshove botën”, Sin Boy dedikim për Rinën

Rina Balaj ka disa muaj që ka filluar një romancë me Sin Boy. Rina Balaj dhe Sin Boy para disa muajve kishin bërë të ditur...

Opinione