Astrologu i princeshës Diana paralajmëron për Meghan

Ajo beson se të gjitha gjërat e rëndësishme në familjen mbretërore ndodhin në kohën e eklipsit. Kështu ngjarje të tilla si dasma e Princeshës...

Bëhuni gati për një super duet, Ermal Fejzullahu konfirmon bashkëpunim me këngëtarin e njohur

Ermal Fejzullahu para pak minutave ua dha lajmin e mirë fansave të tij, këtë javë ai lanson bashkëpunim e ri. Këtë duet nuk e priste...

Një duet në të ardhmen me Ghetto Geasyn? Gold Ag jep përgjigje të pa...

Gold Ag së fundmi ishte i ftuar në emisionin ‘Prive’ ku i është përgjigjur pyetjeve të ndryshme të shikuesve. Njëra nga pyetjet që i është...

Martesë në horizont? Stresi dhe Keisi drejt martesës?

Keisi dhe Stresi vazhdojnë të jenë në shënjestrën e mediave, dyshja duken se kanë kaluar krizën që kishin, madje pas postimit të fundit të...

2Ton po përgatit klipin e ri në këtë super vend

2Ton këtë fundjavë është duke e kaluar në Itali prej nga edhe ka paralajmëruar projektin e tij më të ri. Reperi i cili ka qenë...

Liberta pyet: çfarë domethënie ka ngjyra vjollce ?

Moderatorja e njohur shqiptare Liberta Spahiu njihet si ndër prezantuese më të shkathta dhe më speciale që ka ekrani televiziv. Në çdo paraqitje televizive vjen...

Në prag të përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Gold AG publikon këngën “Sokoli”

Reperi shqiptar, Arian Agushi i njohur ndryshe si Gold AG e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. “Sokoli” titullohet kënga e cila...

Adelina Tahiri thotë se ndihet e sigurt dhe e lumtur në krahët bashkëshortit

Këngëtarja Adelina Tahiri ka pranuar kritika të shumta pasi zgjodhi të martohej me një burrë më në moshë se ajo. Mirpo ky fakt nuk e...

Justin Timberlake kujton momentin e sikletshëm kur publiku i hodhën një shishe me urinë...

Justin Timberlake thënë se e kishte të vështirë të kujtojë tekstet e tij pasi në një koncert është hedhur urinë në drejtimin e tij. Duke...

Loredana e kaloj natën me të dashurin e ri?

Pas ndarjes nga Mozzik, në media ka qarkulluar se Loredana ka nisur një lidhej të re dashurie me reperin, KMN Zuma. Dyshja shpesh kanë nxitur...

Opinione