Shuma marramendëse që ia ofruan sheikët nga Dubai për një natë modeles së njohur

Modelja e famshme ka folur hapur. Modelja e njohur Natalia Graibotto, është aktive në Instagram dhe nga ky rrjet social fiton shumë, shkruan lajmi.net. Vetëm falë...

Loredana Zefi publikon video nga vaska

Loredana Zefi nuk e ka problem që me ndjekësit të ndajë edhe video nga banjo. Reperja Loredana Zefi është e afërt me ndjekësit e saj,...

Kourtney Kardashian kapet ‘mat’ me ish të dashurin

Një vit pas ndarjes, Kourtney Kardashian është kapur sërish mat me ish-in e saj, Younes Bendjima. Ata u ndanë pas tradhëtisë së Bendjima-s, mirëpo duket se...

Në këtë vend e kaloi mbrëmjen Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli mbrëmë u relaksua në Brezovicë. Këngëtarja postoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqi pamje nga villa ku...

Tamara Todevska e lumtur që do të performojë në finalen e “Këngës Magjike”

Tamara Todeska ka kaluar në finalen e “Këngës Magjike”. Sonte mbahet finalja e festivalit “Kënga Magjike”, i cili këtë vjet vjen më ndryshe prej herave...

Keisi me urim të veçantë për nënën e Stresit

E ëma e Stresit sot feston ditëlindjen. Ani pse tash e sa muaj kanë ndarë rrugët, Keisi vazhdon t’i ruajë marrëdhëniet e mira me nënën...

“E dua kombin tim”, Stresi vazhdon aktivitetet humanitare

Stresi po vazhdon t’iu dalë në ndihmë të prekurve nga tërmeti. Stresi gjatë këtyre ditëve ka qenë shumë i angazhuar duke ndihmuar të prekurit nga...

Enca shfaqet e zhveshur në shtrat

Enca vazhdon të provokojë fansat e saj me paraqitjet e saj seksi Enca Haxhia ka bombarduar përsëri. Gjoksmadhja dhe këngëtarja shqiptare, e cila nuk bëri asnjë...

Këngëtarja shqiptare nënshkruan kontratë me labelin e njohur amerikan

Enisa ka shënuar një sukses në karrierë. Enisa është këngëtare shqiptare, e cila dalëngadalë po ngjitet hapave të suksesit, shkruan lajmi.net. Së fundi, përmes një postimi...

Mbrëmje e shfrenuar për Cardi B, femra të zhveshura e vallëzime erotike

Cardi B mbrëmë festoi deri në orët e vona. Cardi B ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet duke...

Opinione