Çfarë do të thotë Blero kur ta shohë si e thërret Afrona Tarën? (Foto)

Published on 13-07-2017

Modelja dhe blogerja e njohur Afrona Dika gjithmonë është në qendër të vëmendjes nga mediet rozë.
Bukuroshja ishte bërë e njohur që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Blero, transmeton Gazeta Express.

E dashura e Bleros madje ka shumë raporte të mira me vajzën e tij Tarën.

Këtë më së miri e vëreni përmes fotografive e videove kur Afrona e Tara shihen së bashku duke u argëtuar.

Afrona njihet si një modele. Ndërkohë si duket kjo i pëlqen shumë edhe Tarës.

Në një fotografi që Afrona ka postuar në profilin e saj në Instastory Tara shihet së bashku me dy vajza të tjera të tria të veshura bukur.

“3 little fashionistas”, kishte lënë mbishkrim Afrona. Kujtojmë se që nga fillimi Afrona është treguar e afërt me Tarën. Ato madje shpesh i keni parë teksa këndojnë së bashku./Gazeta Express/

Enjoyed this video?
afronasss_1499952153-8797262
"No Thanks. Please Close This Box!"