Chloe Ferry, edhe e thjeshtë duket ‘seksi’ (FOTO)

Published on 01-10-2017

Ajo është e njohur për veshjen e nëntë kur mori pjesë në Neëcastle për natë të egër jashtë. Por Chloe Ferry hoqi mbrapa gjithë glamurin e saj të zakonshëm të shtunën kur u paraqit natyrale, derisa filmonte bashkë me shoqet e saj.

22 vjeqarja dukej mahnitëse me një veshje të thjeshtë te gjelbërt dhe natyrale bashkë me shoqen e saj Sophie Kasaei./BS

Image
Enjoyed this video?
auto_44EA74C700000578-0-image-a-138_15068559494281506891269
"No Thanks. Please Close This Box!"