Cima sot feston ditëlindjen, ja sa vjet ka mbushur (FOTO)

Published on 13-07-2017

Rasim Thaçi, i njohur më mirë si Cima, sot feston ditëlindjen e tij të 68’të.
Cima i ka bërë bashkë dy “dosta” në mëngjesin e ditës së sotme për të kumtuar dhe falënderuar të gjithë ata që e kanë përkrahur në karrierë.

“Sot festoj ditëlindjen e 68-të Ju falënderoj nga zemra që më keni përkrah vazhdimisht , pa ju nuk do të isha ky Cimë që më njohin të gjithë, ju përshëndes nga zemra” shkruan Cima në Facebook.cima3-1_1499937785-4983020

Enjoyed this video?
maxresdefault_1499937906-7134548
"No Thanks. Please Close This Box!"