Çka i bëri kështu Mihrije Braha Blerona Zeqirit? (Foto)

Published on 08-10-2017

Këngëtarja e njohur, Mihjrije Braha ka qenë e ftuar në një emision në RTV21.

Me këtë rast ajo ka bërë një paraqitje në rrjetet sociale.

“Si mu pas mar vesh të dyja veshur me ngjyrë të kuqe….”, ka shkruar shkurt ajo përbri fotografisë, derisa krahas saj është prezantuesja Blerona Zeqiri.

Megjithatë, ajo çfarë vërehet më shumë në këtë foto janë linjat trupore të të dyjave.

Shkurt thënë, shumë më e bukur dhe më vitale duket Mihrja e cila është gati 50 vjeçe se sa Blerona.

Mihrija mund të jetë shembull për shumë femra

Enjoyed this video?
mihrije
"No Thanks. Please Close This Box!"