‘Çmendet’ Bleona, publikon FOTO nudo dhe ka një mesazh të fortë për të dhënë! (FOTO)

Published on 05-07-2017

Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar gjithnjë foto mjaft provokuese.
Këtë herë ajo është rikthyer në Instagram me një foto ku shfaqet tërësisht nudo. Por përveç fotos ajo ka dhënë dhe një mesazh të rëndësishëm për ndjekësit e saj.
“Jam duke ecur përpara në jetën time, e vetmja herë do të kthej kokën pas është për të marrë të pasmet e mia në pasqyrë,” – përfundon Bleona.

auto_Bleona_qereti21499272535

auto_Bleona_Qereti_nudo1499272536

Enjoyed this video?
auto_Bleona_qereti21499272535
"No Thanks. Please Close This Box!"