Coutinho-Barcelona, vjen lajmi i madh nga Sky Sports

Published on 02-09-2017

Philippe Coutinho nuk do të transferohet sot te skuadra e Barcelonës. Kështu raporton televizioni britanik sportiv Sky Sports, ku thuhet se Liverpooli ka refuzuar edhe ofertën e radhës të katalonasve.

Sipas gazetarit të këtij mediumi, Guillem Balague ka zbuluar tre ofertat e parë të Barcelonës janë refuzuar për më pak se një orë.
“Liverpool nuk ka negociuar dhe nuk ka vendosur çmim për lojtarin. Gjithçka çka ka bërë është refuzimi i tri ofertave për më pak se një orë”, shkruan Balague.

Ai dyshon se blaugranat do të bëjnë edhe ofertën e katërt dhe të fundit, pasi e di përgjigjen e Liverpoolit.

Enjoyed this video?
auto_kous-780x4391504280308
"No Thanks. Please Close This Box!"