Dafina tejet seksi në setin e ri

Published on 03-11-2017
U rikthye në muzikë me dy këngë.

Por, tani duket se për Dafina Rexhepin nuk ka më pushim por punë, punë dhe vetëm punë, shkruan lajmi.net

Këngëtarja në llogarinë e saj në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se po bën set të ri të fotove.

E veshur me një fustan shumë të gjatë ‘lejla’, Dafina kishte nxjerrë këmbët seksi, e shtrirë në një divan.

Kështu nuk e kemi parë shpesh, por, që duket shumë joshëse, duket./Lajmi.net/

23191943_2416463861912434_702045149_o

Enjoyed this video?
auto_DAFINA1498318886-650x358
"No Thanks. Please Close This Box!"