Dani publikon këngën ‘Princeshë’ (VIDEO)

Published on 04-07-2017

Këngëtari Ramadan Krasniqi – Dani sapo ka publikuar projektin e tij më ri të cilin e ka titulluar ‘Princesh’.
Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e cila është mjaft ritmike, është përkujdesur Valon Biba, ndërkaq për orkestrimin Eroll Dogani.
Ky projekt, pritet të jetë suksesi i radhës për këngëtarin pejan, karriera e të cilit numëron hite të shumta. /GazetaExpress/.

Enjoyed this video?
dani_1499184566-1664446
"No Thanks. Please Close This Box!"