De Biasi sherr me Mavrajn, mbrojtësi rrezikon të mos thirret më

Published on 30-01-2017

26Mergimmavraj

Marrëdhëniet mes trajenrit të kombëtares sonë De Biasi dhe mbrojtësi të Hamburgut, Mërgim Mavraj duket se janë krisur.

De Biazi nuk dëshiron hatërmbetje sa i përket shiritit, ndërsa disa miqve të tij u ka rrëfyer se ekziston mundësia që, nëse kjo çështje nuk zgjidhet, Mavraj të mos thërritet në kombëtare sa të jetë italiani në stol , transmeton Shqiperiaime.

Enjoyed this video?
26Mergimmavraj
"No Thanks. Please Close This Box!"