“Despacito” vjen në versionin shkodran, melodia do ju lërë pa mend (VIDEO)

Published on 01-07-2017

Despacito”, kënga e cila dëgjohet kudo që shkojmë, kënga e cila është kthyer në të preferuarën e shqiptarëve, ka ardhur në një version shkodran.
Daddy Yankee dhe Luis Fonsi dhe kanë kapur më shumë se 1.7 miliardë shikime në “YouTube” duke e kthyer këngën në një hit të padiskutueshëm.
19-vjeçari Kristi Pecaj, ka realizuar një cover të këngës me violinë, instrumentin që ai zotëron më së miri. Padyshim që do ju fiksohet po aq sa edhe versioni origjinal.

Enjoyed this video?
despasito
"No Thanks. Please Close This Box!"