Ditë gëzimi në familjen Hoxha, ja çfarë festojnë (Foto)

Published on 04-07-2017

Vëllai i vetëm dhe më i vogli i motrave Hoxha feston sot ditëlindjen.
Me anë të një postimi në Instagram Sara Hoxha i ka uruar vëllait të saj 10 vjetorin. Ajo ka publikuar disa foto nga momentet e tyre më të bukura.

‘Ti je një nga gëzimet e emia më të mëdha. Të dua, 10 vjeçari im’-shkruan Sara. /Gazeta Express/

Enjoyed this video?
screenshot-14_1499160396-9248246
"No Thanks. Please Close This Box!"